Aj v roku 2018 sme pre Vás pripravili jazdy električiek rady 411 na úzkorozchodnej trati Trenčianska Teplá - Trenčianske Teplice.

Sedem príležitostných jázd obohatených o sprievodný program v električkovom depe, i na stanici v Trenčianskych Tepliciach doplní 4. ročník letnej víkendovej prevádzky, ktorá v tomto roku potrvá od 16. júna do 2. septembra 2018.

» Cestovný poriadok
»
Kalendár jázd

 

  

 

Trenčianska elektrická železnica, n.o. sa ospravedlňuje svojim cestujúcim a priaznivcom za neumožnenie používania sociálnych zariadení a WC v železničnej stanice Trenčianske Teplice.

Dopravná nehoda v tesnej blízkosti železničného priecestia "uväznila" v sobotu 1. júla 2017 električku v Trenčianskych Tepliciach. Z tohto dôvodu bol vlak č. 13417 odvezený náhradnou autobusovou dopravou dopravcu.

Aj v roku 2017 sme pre Vás pripravili sériu nostalgických jázd električiek do Trenčianskych Teplíc. Šesť príležitostných jázd so sprievodným programom v električkovom depe, i na stanici v Trenčianskych Tepliciach už po 3. krát doplnia obľúbené víkendové jazdy, ktoré v tomto roku začínajú už v polovici júna a potrvajú až do začiatku septembra.

» Cestovný poriadok
»
Kalendár jázd

 

 

  

 

Autobus Karosa B 732.1654 #101 obdržal v uplynulom období nový celovozový reklamný náter propagujúci Trenčiansku elektrickú železnicu. Verejnosti bol predstavený v sobotu 3. decembra 2016 na mikulášskych jazdách do Trenčianskych Teplíc.

 

 

Go to top