Najbližšie akcie

Trenčianske Teplice ponúkajú viacero možností na zmysluplné trávenie voľného času. Okrem prechádzky po rozľahlom kúpeľnom parku a prehliadky mesta máte na výber aj z bohatej ponuky kultúrnych podujatí, turistických a cykloturistických značených trás. Priaznivci športu môžu využiť ponuku športového areálu Baračka a kto hľadá príjemné osvieženie pri vode, zaiste zavíta na kúpalisko Zelená Žaba. Nechajte svoje auto doma a cestujte za oddychom i rekreáciou kapacitnou električkou. Odvezieme aj bicykel, či detský kočík a počas pobytu električiek v Trenčianskej Teplej Vám v prípade záujmu sprístupníme aj priestory nášho depa. Jazdíme každý víkend od 17. júna do 3. septembra 2017 v pravidelnom taktovom intervale v nadväznosti na príchody a odchody vlakov a autobusov v Trenčianskej Teplej.

Druhá septembrová sobota sa ponesie v znamení 3. ročníka súťaže vo varení gulášu v areáli nášho depa. Príďte sa odviesť historickou električkou a ochutnajte najlepší guláš v širokom okolí. A ak máte chuť, dajte dokopy súťažný tím a zabojujte aj Vy o titul Najlepší TREŽkársky guláš 2017. Pochutnáte si na dobrom guláši a tradičnom občerstvení v areáli depa. Vaše deti sa povezú na Trenčianskej miniatúrnej železnici, i ťahačoch kamiónov a vyvrcholením akcie bude súbežná jazda električiek a ťahačov kamiónov do / z Trenčianskych Teplíc za sprievodu dopravnej polície. Hodujeme v sobotu 9. septembra 2017. Neváhajte a pridajte sa k nám aj Vy.

Oslávte sviatok svätého Mikuláša na Trenčianskej elektrickej železnici a odvezte sa s historickou električkou do stanice Peklo. Mikuláš spolu so svojimi pomocníkmi zavíta na našu železničku v sobotu 2. decembra 2017. Čaká na Vás vyzdobená električka, prehliadka depa a občerstvenie v podobe čaju i punču. Pre dobré deti si Mikuláš pripraví mikulášsky balíček, ktorý dostanú po preukázaní sa cestovným lístkom a na nezbedníkov sa už teší Lucifer s čertovskou družinou.

Go to top