Najbližšie akcie

Oslávte Medzinárodný deň detí na Trenčianskej elektrickej železnici. V sobotu 3. júna 2017 na Vás čaká výstava historických automobilov, motocyklov i Velorexov, prehliadka depa i občerstvenie. Vaše ratolesti sa budú môcť dosýta vyblázniť na skákacom hrade, alebo sa povoziť na Trenčianskej miniatúrnej železnici. Vyvrcholením akcie bude súbežná jazda električiek a cestných veteránov do / z Trenčianskych Teplíc za sprievodu dopravnej polície. Jazdy historickou električkou i autobusom sú v tento deň pre všetky deti bezplatné.

Trenčianske Teplice poskytujú širokú škálu možností na zmysluplné trávenie voľného času. Okrem prechádzky po rozľahlom kúpeľnom parku a prehliadky mesta máte na výber z bohatej ponuky kultúrnych podujatí a turistických i cykloturistických značených trás. Priaznivci športu môžu využiť ponuku športového areálu Baračka a kto hľadá príjemné osvieženie pri vode, zaiste zavíta na znovuotvorené kúpalisko Zelená Žaba. Nechajte svoje auto doma a cestujte za oddychom i rekreáciou električkou. Jazdíme každý víkend od 17. júna do 3. septembra 2017 v pravidelnom taktovom intervale v náväznosti na príchody a odchody vlakov v Trenčianskej Teplej. Odvezieme aj detský kočík, či bicykel a ak kapacita náhodou nebude postačovať, pripojíme ďalšiu električku.

Druhá septembrová sobota sa ponesie v znamení 3. ročníka súťaže vo varení gulášu v areáli nášho depa. Príďte sa odviesť historickou električkou a ochutnajte najlepší guláš v širokom okolí. A ak máte chuť, dajte dokopy súťažný tím a zabojujte aj Vy o titul Najlepší TREŽkársky guláš 2017. Pochutnáte si na dobrom guláši a tradičnom občerstvení v areáli depa. Vaše deti sa povezú na Trenčianskej miniatúrnej železnici, i ťahačoch kamiónov a vyvrcholením akcie bude súbežná jazda električiek a ťahačov kamiónov do / z Trenčianskych Teplíc za sprievodu dopravnej polície. Hodujeme v sobotu 9. septembra 2017. Neváhajte a pridajte sa k nám aj Vy.

Go to top